Úvod » Elgon - melír » AMMONIA FREE 25g


        

AMMONIA FREE 25g

melírovací prášek bezprašný bílý bez amoniaku

 

Číslo produktu: 405030025

Podrobné informace

Bílý  bezprašný  melírovací  prášek  bez  amoniaku,  nejšetrnější  přípravek z řady DE-COLOR.  Není agresivní,  vlasy  zanechává v dobré  kondici.  Velice  jednoduché  použití  umožňující  bezpečné  odbarvení  až  o  6  tónů.  Je  především  určen  pro  šetrné odbarvení vlasů, na kterých se budou provádět další technické úkony. Le jej přimíchat do blond a super blond odstínů pro posílení zesvětlujícího účinku. Je vhodný pro klienty s alergií na čpavek. Po smíchání s krémovým kysličníkem je odbarvovač aktivní zhruba 60 minut a zachovává si svoji krémovou formu bez toho, aby vysychal nebo se odděloval od vlasů. 

Použití : v nekovové misce smíchejte v poměru 1:2 prášek AMMONIA FREE s krémovým oxidantem MODASTYLING 6% - 9% - 12%  dle  požadovaného  stupně  odbarvení.  Aplikuje  se  na  nemyté  suché  vlasy.  Doba  působení  cca  30/40  minut  dle požadovaného  stupně  odbarvení.  Po  uplynutí  doby  působení  vlasy  opláchněte  a  umyjte  neutrálním  šamponem  Elgon.
Necháme působit až do získání žádaného zesvětlení, poté pečlivě opláchněte a umyjte neutrálním šamponem. Po odbarvení je vhodné se vyhnout použití výrobků s obsahem alkoholu. Při aplikaci používejte ochranné pomůcky, vyhněte se vniknutí do očí.

Komentáře

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.