NOVINKY

arr3201711 Nový akční leták listopad-prosinec 2017   Leták a jeho obsah je určen pro kadeřníky, kadeřnické salony a velkoobchodní partnery. Z... arr3Nový stylingový výrobek AFFIXX Filler Cream 200 mlNový výrobek v řadě AFFIXX 5 FILLER CREAM 200 ml Vyplňující krém na vlasy. Více informací...... arr3201611 I-Care nové pastelové odstínyNové pastelové odstíny barevného kondicionéru I-Care. Více informací...... arr3201605 Link-DLINK-D Pro ochranu a rekonstrukci vlasů během barvení a ostatních chemických úkonů. Více... arr3201503 Novinka SUBLIMIA HAIR DD CREAM 10v1První vlasový DD krém SUBLIMIA. DD znamená Dynamický Denní krém: víceúčelový bezoplachový krém pro...

Produktové značky:

 

Mood

 


Úvod » BAMBINI - dětská řada

BAMBINI - dětská řada

Vlasy a pokožka hlavy dětí se vyznačuje extrémní delikátností a z tohoto důvodu byla v laboratořích Elgon vyvinuta specifická profesionální řada výrobků pro děti s vybranými ingrediencemi, bez obsahu parabenů, pro minimalizaci rizika vzniku alergií a pro ochranu a hebkost dětských vlasů. Řada obsahuje Aloe vera.

Bambini

Řadit podle 
Výrobce  


Výrobky obsahují tyto základní složky:

Aloe vera
Díky jeho přenosové schopnosti dopravy živin usnadňuje hlubokou hydrataci, a naopak díky obsahu polysacharidů, vytváří ochranou bariéru, která zabraňuje dehydrataci.

Panthenol
Obnovuje správný stupeň vlhkosti vlasů. Vlasy jsou jemné a hebké, zdravé a robustní, se zvýrazněným přirozeným leskem.

Šampon Defissante obsahuje cenné éterické oleje s dvojitým účinkem:

Tea Tree Oil
Extrakt z listů Melaleuca alternifolia (také známý jako tea tree), tento olej se používá po staletí pro své antibakteriální a protiplísňové vlastnosti, což potvrzuje i moderní vědecký výzkum. Tea tree silice působí na vši převážně mechanickým způsobem, snižuje motorické schopnosti a schopnost pohybu vší. Mechanismus účinku je založen na fyzikálním působení oleje, který ztěžuje pohyb a zároveň snižuje respirační schopnosti v důsledku zahlcení dýchacích cest parazitů. Tento mechanismus je velmi účinný a díky použití výhradně přírodních látek vysoce bezpečný a neškodný pro děti.

Levandulový olej
Mezi esenciálními oleji je levandule pravděpodobně jedním z nejaktivnějších. Nedávný vědecký výzkum ukázal, že esenciální olej z levandule zabraňuje vším sání krve. Kromě toho, živou veš dráždí z důvodu přítomnosti přírodních ketonů a fenolů, a tím vytvářejí prostředí nevhodné pro další množení parazitů.