Úvod » Elgon - melír » BLUEBERRY BLEACH 500g


        

BLUEBERRY BLEACH 500g

borůvkový bezprašný melírovací prášek

 

Číslo produktu: 405060500

Podrobné informace

Bezprašný  melírovací  prášek  s lehkou  borůvkovou  vůní  pro  bezpečné  odbarvení  vlasů  až  o  7  tónů.  Není agresivní,  vlasy  zanechává  v dobré  kondici.  Je  určen  pro  melírování  jednotlivých  pramenů  vlasů.  Složky obsažené v prášku působí proti žlutosti s jemně béžovým výsledkem. Po smíchání s krémovým kysličníkem je odbarvovač  aktivní  zhruba  60  minut  a  zachovává  si  svoji  krémovou  formu  bez  toho,  aby  vysychal  nebo  se odděloval od vlasů.

Použití:  v plastové  nebo  skleněné  misce  smíchejte  v poměru  1:2  prášek  BLUEBERRY  BLEACH  s krémovým  oxidantem MODASTYLING 6% - 9% - 12% dle požadovaného stupně odbarvení. Před aplikací doporučujeme použít ochranný krém na kontury obličeje SKIN GUARD. Aplikuje se na nemyté suché vlasy, vyhněte se nanesení na pokožku hlavy. Nechejte působit
při běžné pokojové teplotě bez použití zdrojů tepla podle síly vlasů až do dosažení požadovaného stupně odbarvení max po dobu  40  minut.  Po  uplynutí  doby  působení  vlasy  dobře  opláchněte  vodou  a  umyjte  pH  neutrálním  šamponem  Elgon.
Neopakujte aplikaci min v následujících 24 hodinách.

LEHKÉ ODBARVENÍ          /až o 3 tóny/ : 40 g odbarvovacího prášku + 80 ml 6 % krémového oxid.
NORMÁLNÍ ODBARVENÍ  /až o 5 tónů/ : 40 g odbarvovacího prášku + 80 ml 9 % krémového oxid.
SILNÉ  ODBARVENÍ           /až o 7 tónů/ : 40 g odbarvovacího prášku + 80 ml 12% krémového oxid.

Upozornění: Nepoužívejte na řasy a obočí. Během celého procesu používejte ochranné pomůcky. Chraňte oblečení před potřísněním. S výrobkem pracujte a skladujte jej v dobře větrané místnosti. Výrobek je dráždivý pro oči, pokožku a horní cesty dýchací. V případě zasažení očí okamžitě vyplachujte  vodou  a  zavolejte  lékaře.  Neprovádějte  odbarvení  v případě  porušené  nebo  podrážděné  pokožky.  Neprovádějte  na  vlasech upravených trvalou ondulací. Před použitím se vyhněte energického rozčesání vlasům a podráždění pokožky. Ve výjimečných případech může vyvolat dráždivou reakci. Doporučujeme provést test na citlivost pokožky. Materiál je hořlavina, může vyvolat vznícení hořlavých materiálů.
Zabraňte kontaminování vodou a organickými látkami jako olej, papír, dřevo, látka. Prášek je jedovatý. V případě požití okamžitě vyhledejte lékaře. Udržujte v bezpečné vzdálenosti od dětí. Pouze pro profesionální použití.

Komentáře

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.