NOVINKY

arr3201711 Nový akční leták listopad-prosinec 2017   Leták a jeho obsah je určen pro kadeřníky, kadeřnické salony a velkoobchodní partnery. Z... arr3Nový stylingový výrobek AFFIXX Filler Cream 200 mlNový výrobek v řadě AFFIXX 5 FILLER CREAM 200 ml Vyplňující krém na vlasy. Více informací...... arr3201611 I-Care nové pastelové odstínyNové pastelové odstíny barevného kondicionéru I-Care. Více informací...... arr3201605 Link-DLINK-D Pro ochranu a rekonstrukci vlasů během barvení a ostatních chemických úkonů. Více... arr3201503 Novinka SUBLIMIA HAIR DD CREAM 10v1První vlasový DD krém SUBLIMIA. DD znamená Dynamický Denní krém: víceúčelový bezoplachový krém pro...

Produktové značky:

 

Mood

 


Úvod » COLOR FIX

COLOR FIX

COLOR FIX je produktová řada pro dokonalou péči o barvené/melírované vlasy.

Jednoduchým postupem ve třech krocích zajistíte, aby barvení/melírování vlasů ve Vašem salonu bylo pro Vaše zákazníky dokonalé. Postupně z vlasů a pokožky hlavy odstraníte veškeré chemické a kovové zbytky z barvení, stabilizujete pH, ochráníte vlasy a docílíte prodloužení trvanlivosti a brilantnosti barev vlasů. Produkty řady COLOR FIX obsahují červený čaj, který aktivně působí proti volným radikálům, které mají za následek oxidaci vlasového vlákna.

Proces ošetření řadou COLOR FIX uzavírá rituál barvení/melírování ve Vašem salonu a poskytuje zákazníkům maximální pohodlí, dobrý pocit a dokonalý výsledek Vaší práce.

Řadit podle 
Výrobce