Úvod » Elgon - barva na vlasy » přímá barva na vlasy » I-LIGHT 100ml » I-Light 06 čokoládová


        

I-Light 06 čokoládová

přímá barva na vlasy bez amoniaku

 

Číslo produktu: 310030006

Podrobné informace

Přímá neoxidační barva na vlasy. Doplňuje servis barvení v kadeřnickém salonu o novou techniku a poskytuje kadeřníkům další možnosti při realizaci barvení vlasů. Přímá barva na vlasy vysoké koncentrace aktivních látek je určena pro tónování melírovaných vlasů a nebo obnovu barevného odstínu vlasů. Struktura vlasu není v žádném případě zatěžována ani porušena, tudíž je možné používat i-Light mnohem častěji než klasickou oxidační barvu. pH výrobku se pohybuje v těsné blízkosti neutrálnosti (mezi 6,0 a 7,0).


12 ODSTÍNŮ ROZDĚLENÝCH DO 3 SERIÍ: TONALIZER, SOFT e DEEP:
Serie  TONALIZER se  skládá  ze  3  odstínů  s  nízkým  obsahem  pigmentů.  Barvy  jsou:  Shinebeige  (béžová)  pro lehké teplé tónování zlatavých tónů, Shinegold (zlatá) pro tónování s teplým nádechem a Shinesilver (stříbrná)
pro  eliminaci  žlutého  odstínu  vlasů.  Tyto  odstíny  mají  dobu  působení  od  3  do  5  minut.  Série  TONALIZER nekryje šedivé odrosty.
Série  SOFT se  skládá  z  5  odstínů  se  středním  obsahem  pigmentů.  Doporučená  doba  působení  je  od  5  do  15 minut. Shinebrown (hnědá) je určena pro odstíny od kaštanové po tmavou blond, přírodní odstíny získávají na výrazu   a   hloubce   a   potlačuje   strakatý   efekt.   Odstín   Shinemoka   (moka),   Shinechocolate   (čokoládová), Shinechestnut  (oříšková)  a  Shinevenetianred  (benátská  červená)  jsou  doporučené  pro  odstíny  vlasů  od  tmavé blond do světlé blond, pro udržení odstínů hnědých studených barev a pro obarvení melírovaných pramenů do měděných odlesků. Tato série odstínů je také doporučena pro krytí šedivých vlasů, efekt bude více či méně viditelný v závislosti na struktuře vlasu.
Série  DEEP se  skládá  ze  4  odstínů  s  vysokou  koncentrací  pigmentů:  Shineintensivered  (intensivní  červená), Shinecardinalred  (červená),  Shinecherry  (třešňová),  Shinejeans  (modrá  jeans).  Aplikací  na  vlasy  s  barevným základem  od  kaštanové  do  blond  získáte  barevné  odlesky od  červené  do  modré.  Doba působení  je  od  5 do  15 minut.

Komentáře

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.