Úvod » PRIMARIA » LOZIONE STIMOLANTE 8x7ml


        

LOZIONE STIMOLANTE 8x7ml

stimulační vlasová voda proti padání vlasů pro muže

 

Číslo produktu: 803100056
Výrobce: Elgon

Podrobné informace

Stimulační vlasové tonikum pomáhá v prevenci proti padání vlasů, má stimulační a posilující účinek na vlasové kořínky.  Derivát  L-cysteinu  (aminokyselina  s obsahem  síry)  působí  na  proteinovou  syntézu  a  tím  podporuje buněčnou aktivitu a společně s revitalizačním extraktem Guaraná a s éterickými oleji z máty a rozmarýnu vrací sílu  vlasovým  cibulkám.  Společné  působení  použitých  účinných  složek  zajišťuje  vlasové  pokožce  a  mazovým žlázkám   potřebnou   výživu   tak,   aby   se   znovu   stabilizovaly   zdravé   funkční   podmínky,   zvyšuje   kožní mikrocirkulaci  a  tím  tak  vytváří  ideální  prostředí  pro  zdravý  růst  vlasu.  Přípravek,  který  se  používá  dvěma způsoby   buď   jako   intenzivní   kúra   nebo   pro   preventivní   péči,   pomáhá   zamezit   postupujícímu   procesu vypadávání vlasů.
Doporučujeme Vám nejdříve použít: BAGNO STIMOLANTE - stimulační šampon, který působí do hloubky vlasové pokožky a připraví ji tak na prevenční kúru pomocí přípravku z ampule.
Použití: naneste na čistou a suchou pokožku hlavy. Poklepávejte pokožku bříšky prstů, ale nemasírujte.
Intenzívní kúra: aplikujte 20/30 kapek denně po dobu dvou týdnů.
Preventivní kúra: 1 ampule týdně až do vypotřebení celého balení.
Zčervenání  kůže,  které  se  objeví  ihned  po  aplikaci,  se  považuje  za  normální  a  je  způsobeno  stimulačními složkami, které jsou v přípravku obsaženy. Zmizí po cca 30 minutách.

Komentáře

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.