Úvod » LUMINOIL » LUMINOIL 300ml


        

LUMINOIL 300ml

rekonstrukční olej na vlasy

 

Číslo produktu: 901010300A
Výrobce: Elgon
EAN kód: 8032539290869

Podrobné informace

Jeden z nejlepších výrobků pro obnovu struktury vlasů na trhu. Ideální pro jemné, dehydrované, zatěžované, barvené a melírované vlasy. Jeho složky bohaté na provitamin B5 a mikromolekuly bílkovin pronikají do nitra vlasu a splývají s jeho strukturou, jednotně po celé jeho délce. Vlasy nezatěžuje, nemastí, zůstávají přirozeně ošetřené, hebké na dotek, plnější a snadněji zpracovatelné. V letním období může být Luminoil použitý jako "voděodolný olej" pro ochranu vlasů před působením UV záření, chloru a mořské soli. Odstraní se lehce vymytím šamponem.

Použití: umyjte vlasy šamponem Elgon, vysušte ručníkem a aplikujte přiměřené množství výrobku Luminoil. Nechejte pár minut působit a opláchněte.
.
Technolog doporučuje:
pro rekonstrukci vlasů: naneste na vlké, ručníkem vysušené vlasy, nechejte pár minut působit, opláchněte a následně aplikujte masku COLORCARE RE-ANIMATION PACK. Nechejte opět pár minut působit a opláchněte.
barvení narušených a vysílených vlasů: aplikujte Luminoil na suché vlasy po délce a do konečků a ihned bez oplachování aplikujte barvící směs. Vlasy vyplněný Luminoilem získá rovnoměrné probarvení a syté odstíny. Ideální pomocník při ztmavování blond a barvení červenými odstíny.

Komentáře

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.