Úvod » Testery Elgon » MASCHERA DIAMANTE 15ml TESTER


        

MASCHERA DIAMANTE 15ml TESTER

diamantová maska pro lesk dlouhých vlasů

 

Číslo produktu: 1003030015

Podrobné informace

Specifická  kúra  pro  ochranu  a  získání  zářivého  vzhledu  u  dlouhých  a  jemných  vlasů.  Diamantová  maska hydratuje a regeneruje, a tím zbavuje dlouhé vlasy matného vzhledu a zabraňuje jejich zeslabování a roztřepení konečků. Perfektně chrání vlasy před agresivním působením fénu, kartáče a nepříznivých atmosférických vlivů.
Dodává  vlasům  brilantní  lesk  po  celé  jejich  délce.  Vlasy  získají  přirozeně  zdravý  a  vysoce  zářivý  vzhled,  jsou hebké na dotek a hladké po celé své délce. Vlasy po aplikaci neztěžknou a nejsou zplihlé.
Doporučujeme  Vám  použít  nejprve:  Kašmírový  šampon,  který  vyhladí  dlouhé  a  jemné  vlasy,  hydratuje  je  do hloubky a připraví je tak na působení Diamantové masky pro dosažení brilantního lesku.
Použití:  aplikujte  na  umyté  a  ručníkem  vysušené  vlasy.  Rovnoměrně  naneste  dostatečné  množství  přípravku  a jemně masírujte. Nechte působit cca 3-5 minut a pak důkladně opláchněte. Pro zvýšení efektu brilantního lesku nechte přípravek působit delší dobu.

Komentáře

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.