NOVINKY

arr3201711 Nový akční leták listopad-prosinec 2017   Leták a jeho obsah je určen pro kadeřníky, kadeřnické salony a velkoobchodní partnery. Z... arr3Nový stylingový výrobek AFFIXX Filler Cream 200 mlNový výrobek v řadě AFFIXX 5 FILLER CREAM 200 ml Vyplňující krém na vlasy. Více informací...... arr3201611 I-Care nové pastelové odstínyNové pastelové odstíny barevného kondicionéru I-Care. Více informací...... arr3201605 Link-DLINK-D Pro ochranu a rekonstrukci vlasů během barvení a ostatních chemických úkonů. Více... arr3201503 Novinka SUBLIMIA HAIR DD CREAM 10v1První vlasový DD krém SUBLIMIA. DD znamená Dynamický Denní krém: víceúčelový bezoplachový krém pro...

Produktové značky:

 

Mood

 


Obchodní podmínky
Obchodní podmínky

Všeobecné obchodní a dodací podmínky

1. Obecná ustanovení
Všeobecné obchodní podmínky jsou platné od 1.1.2017 a upravují obchodní vztah mezi firmou Adamello, s.r.o., Brno, 642 00, IČO: 28335929 (dále jen dodavatel) a konečným odběratelem. Uskutečněním objednávky zákazník souhlasí se Všeobecnými obchodními a dodacími podmínkami a ve všech bodech je akceptuje. Cena zboží je stanovena na základě platného ceníku a obchodních podmínek s odběratelem.

2. Objednávka zboží a dodací lhůta
Objednávky zboží považujeme za závazné, objednávku je možné uskutečnit telefonicky, faxem a e-mailem (objednavka@adamello.cz).
Není-li dohodnuto jinak, zboží expedujeme do 3 pracovních dnů od objednání.

3. Zrušení a změna objednávky
Objednávku je možno zrušit nebo změnit nejpozději v den odeslání zásilky. Další pozdější změny jsou možné pouze na základě dohody a případné náklady s tím spojené přechází v plné výši na zákazníka.

4. Doprava zboží
Zboží doručujeme dle dohody jedním z těchto způsobů:
a/ osobní odběr ve skladu, Brno
b/ rozvoz na místo určení odběratelem - doprava zdarma po Brně a okolí
c/ PPL - doprava zdarma při objednávce nad 2.000,- bez DPH (1.800,- Kč vč. DPH)
Při objednávce do 1.500,- Kč bez DPH účtujeme poštovné ve výši 100,- bez DPH.
Průběh přepravy zboží můžete sledovat on-line na internetovém odkazu www.ppl.cz , odkaz Sledování zásilky . Číslo balíku získáte v kanceláři firmy Adamello, s.r.o. na telefonu 543 254 088.

5. Obecné platební podmínky
Platbu za zboží přijímáme na základě vystaveného daňového dokladu a to:
Hotově - platba za zboží je provedena v hotovosti při převzetí zboží. Sleva za platbu v hotovosti 3% z částky bez DPH.
Dobírkou - platba za zboží je provedena při doručení přepravní službě PPL.
Platba předem bankovním převodem - platba je provedena na základě vystavené faktury převodem na účet dodavatele před dodáním zboží (č.ú. 274646861/0300) . Výše platby a variabilní symbol platby bude zákazníkovi oznámen telefonicky a nebo e-mailem. Zboží bude odesláno po přijetí platby na bankovním účtu dodavatele. V tomto případě bude částka za poštovné snížena o 40,- Kč.
Bankovním převodem - platba je provedena dle smluvních podmínek a splatnosti na základě vystaveného daňového dokladu.

6. Nevyzvednutá zásilka
Při nevyzvednutí odeslané zásilky vzniká dodavateli nárok na úhradu dopravného (poštovného) ve skutečně uhrazené výši (dopravci, poště). Tento nárok vzniká i v případě, že objednávka přesahuje hodnotu splňující podmínky pro odeslání zdarma. Opakované odeslání zásilky je po dohodě možné. Prodávající si vyhrazuje právo požadovat náhradu s tím spojených nákladů.

7. Reklamace a výměna zboží
Reklamace přijímáme osobně v naší provozovně. Zboží zaslané poštou můžete reklamovat zasláním na naši adresu. Reklamaci ohlaste telefonicky, zásilku zašlete doporučeně, bez doběrečného. Zboží zaslané na dobírku nepřebíráme. Reklamace vyřizujeme ve lhůtě do 30-ti dnů dle obchodního zákona.

V případě, že došlo k omylu ve Vaší objednávce, nepoužité a nepoškozené zboží vyměníme za jiný druh, peníze není možno vracet. Vrácení či výměna zboží bez udání důvodu je možná pouze v případě, že zboží je schopné dalšího prodeje, tzn. je nepoužité, neušpiněné a v neporušeném originálním obalu. Zboží stačí zaslat doporučeným balíkem (ne na dobírku) na naši adresu. Náklady spojené s vyměňováním nese v plné výši kupující.

7. Ochrana osobních údajů
Pro správné vystavení daňového dokladu a doručení zboží na místo určení potřebujeme znát Vaše identifikační údaje, které jsou: jméno, příjmení, název firmy, IČ, DIČ, dodací a fakturační adresa, telefonní a faxové číslo a e-mailová adresa. Tyto údaje nám umožní provést nezbytné účetní operace, vyhotovit daňový doklad obvykle vyžadovaný oběma stranami, popřípadě identifikovat vaši platbu učiněnou bankovním převodem. Vaše osobní data jsou důvěrná a nejsou poskytována žádným subjektům a třetím stranám. Předáním objednávky dodavateli souhlasíte se shromažďováním a používáním informací o vás a vašich nákupech pouze pro účely firmy Adamello, s.r.o..

8. Závěrečná ustanovení
Tyto obchodní podmínky platí v tomto znění po obdržení objednávky od odběratele tehdy, není-li mezi účastníky písemně dohodnuto něco jiného. Předáním objednávky odběratel bez výhrad akceptuje veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky, jakož i v den odeslání objednávky platnou výši ceny objednaného zboží (včetně příp. dopravních nákladů), nebude-li v konkrétním případě prokazatelně dohodnuto jinak. Účastníci se dohodli, že není-li podmínkami výslovně stanoveno jinak řídí se jejich práva a povinnosti příslušnými obecně závaznými právními předpisy.

Dodavatel si vyhrazuje právo na tiskové chyby a změny cen.