NOVINKY

arr3201711 Nový akční leták listopad-prosinec 2017   Leták a jeho obsah je určen pro kadeřníky, kadeřnické salony a velkoobchodní partnery. Z... arr3Nový stylingový výrobek AFFIXX Filler Cream 200 mlNový výrobek v řadě AFFIXX 5 FILLER CREAM 200 ml Vyplňující krém na vlasy. Více informací...... arr3201611 I-Care nové pastelové odstínyNové pastelové odstíny barevného kondicionéru I-Care. Více informací...... arr3201605 Link-DLINK-D Pro ochranu a rekonstrukci vlasů během barvení a ostatních chemických úkonů. Více... arr3201503 Novinka SUBLIMIA HAIR DD CREAM 10v1První vlasový DD krém SUBLIMIA. DD znamená Dynamický Denní krém: víceúčelový bezoplachový krém pro...

Produktové značky:

 

Mood

 


Úvod » PRIMARIA

PRIMARIA

Kompletní řada specifických výrobků pro řešení řady vlasových problémů. Působí proti stárnutí vlasového vlákna a buněk pokožky hlavy. Řada PRIMARIA obsahuje celou škálu produktů, které díky svému složení a zejména působení složky REDOXINA ® blahodárně působí na pokožku hlavy a hlubokou strukturu vlasů. Vhodným výběrem a kombinací výrobků lze účinně vyřešit problémy s padáním vlasů, lupy, přesušenými a mastnými vlasy. Vlasové vody jsou ideální pro aktivaci vlasové pokožky, neboť jen ze zdravé pokožky mohou vyrůstat zdravé a krásné vlasy. Výrobky jsou nabízeny v ekonomickém balení vhodném pro práci v salonu, ale i v praktickém balení na prodej pro domácí péči klientů.

REDOXINA ® v podstatě znamená redukci oxidace. Jedná se o novou technologii vyvinutou v laboratořích firmy Elgon pro potlačení mechanizmů oxidace buněk a pro dlouhodobé zajištění ochrany a zdraví vlasových vláken, které stabilizují vitální rovnováhu buněk a vlasových vláken a udržují jejich zdraví a krásu. Redoxina ® zvyšuje obranu vlasové struktury, snižuje oxidaci a předchází stárnutí.

Základním komponentem ve složení technologie Redoxina ® je zelenomodrá řasa Klamath, která divoce roste na nekontaminovaných místech planety. Jsou to místa s nejbohatšími ložisky vulkanických minerálů a s nejvyšší hladinou mineralizace na zemi. Řasa Klamath obsahuje kompletní spektrum vitamínů a je primárním zdrojem vitamínu B12, který se v rostlinných organizmech vyskytuje velmi vzácně.

Řadit podle 
Výrobce