NOVINKY

arr3201711 Nový akční leták listopad-prosinec 2017   Leták a jeho obsah je určen pro kadeřníky, kadeřnické salony a velkoobchodní partnery. Z... arr3Nový stylingový výrobek AFFIXX Filler Cream 200 mlNový výrobek v řadě AFFIXX 5 FILLER CREAM 200 ml Vyplňující krém na vlasy. Více informací...... arr3201611 I-Care nové pastelové odstínyNové pastelové odstíny barevného kondicionéru I-Care. Více informací...... arr3201605 Link-DLINK-D Pro ochranu a rekonstrukci vlasů během barvení a ostatních chemických úkonů. Více... arr3201503 Novinka SUBLIMIA HAIR DD CREAM 10v1První vlasový DD krém SUBLIMIA. DD znamená Dynamický Denní krém: víceúčelový bezoplachový krém pro...

Produktové značky:

 

Mood

 


Úvod » SINSEA

SINSEA

Řada SINSEA je vytvořena pro profesionální péči o citlivou pokožku hlavy.

Sinsea neobsahuje parabeny ani sulfáty, které by mohly být agresivní pro pokožku. Obsahuje oleje přírodního původu, obnovuje přirozenou rovnováhu, zklidňuje a posiluje pokožku hlavy a vlasy.

Řadit podle 
Výrobce  


Sinsea je specifická řady výrobků, bez parabenů a bez sulfátů, pro citlivé pokožky hlavy. Koncipovaná bez agresivních složek, je určena pro vyrovnání, zklidnění a posílení pokožky hlavy a vlasů.

Řada Sinsea pečuje o citlivou pokožku hlavy, která je :

1. suchá a dehydrovaná

2. mastná s přebytkem mazu

3. zatížena častým mytím vlasů

Složení je obohaceno také o složku Redoxina(R), účinnou proti buněčnému stárnutí a o oleje přírodního původu.

Sinsea: 7 olejů

Řada Sinsea obsahuje 7 olejů přírodního původu, každý s rozdílnými vlastnostmi, pro poskytnutí pokožce a vlasům vyváženou směs zklidňujících, ochranných a blahodárných látek. Těmito oleji jsou:

- Olivový olej: Jeden z nejstarších olejů, má uklidňující a změkčující účinky.

- Olej z pšeničných klíčků: Je bohatý na vitamíny, dodává sílu vlasům díky svým schopnostem posilovat, vyživovat a regenerovat.

- Macadamiový olej: Má hydratační a antioxidační schopnosti. Zachovává elasticitu a měkkost vlasového vlákna.

- Olej z broskvových jader: Má dlouhodobě účinné hydratační, výživné a restrukturalizační schopnosti.

- Olej z Muškátové růže: Cenný parfémový olej s vysokou regenerační schopností díky obsahu mastných kyselin.

- Rýžový olej: Nazývá se také „olej zdraví“, má ochranné a hydratační vlastnosti.

- Jojobový olej: Původem z Ameriky, je známý pro svoje rekonstrukční , ochranné a změkčující schopnosti.

Sinsea má za úkol pečovat o pokožku hlavy a zachovat krásu vlasů. Z tohoto důvodu řada obsahuje výrobky před mytím, šampony a výrobky pro finální ošetření vlasů se sedmi složkami.

Název výrobku

Klasifikace

Kde působí

Obsah balení

Latte lenitivo

Mléko před mytím

Pokožka hlavy

Flakon 200 ml

Pre-trattamento Riequilibrante

Gel před mytím

Pokožka hlavy

Tuba 200 ml

Bagno Olio Idratante

Šampon

Pokožka hlavy a vlasy

Flakon 250 a 750 ml

Bagno Bionquotidiano

Šampon

Pokožka hlavy a vlasy

Flakon 250 a 750 ml

Bagno Riequilibrante

Šampon

Pokožka hlavy

Flakon 250 a 750 ml

Maschera Nutrienergica

Oplachová maska

Vlasy

Kelímek 250 ml

Bouquet 7 Oli

Bezoplachový olej

Vlasy

Flakon 100 ml

1. Dehydratovaná a suchá pokožka
Citlivá pokožkau, zvláště je-li zarudlá, by měla být ošetřena ještě před samotným mytím.

- Latte Lenitivo - zklidňující mléko je výrobek pro uklidnění vlasové pokožky před mytím, které má i lehké čistící schopnosti. Nanáší se na suchou pokožku, lehce se vmasíruje a následně opláchne. Doporučuje se v případech vlasové pokožky suché a dehydratované, zarudlé nebo podrážděné a stresované. Obsahuje aloe vera pro zklidnění. Ideální pro normální až suchou pokožku, a to i v případě výskytu suchých lupů a lupénky.

Pozn.: Mléko připraví pokožku hlavy na následné mytí, jeho lehká čistící schopnost posiluje účinek následně použitého delikátního šamponu.

- Bagno Olio Idratante – hydratační olejový šampon je určen pro delikátní mytí suché pokožky hlavy. Obnovuje integritu vlasového vlákna a poskytuje měkkost. Pokožku zanechává čistou a hydratovanou. Obsahuje glycerin, panthenol a komplex účinných zvlhčujících a změkčujících složek.
Olejovitá konzistence, vhodná zejména pro suchou pokožku, má za následek menší tvorbu pěny než u jiných šamponů.

2. Pokožka s přebytkem mazu
Přebytek kožního mazu vyvolává pocit těžkosti a mastnosti, který má za následek přecitlivění pokožky hlavy a způsobuje nepohodlí a podráždění.

- Pre-trattamento Riequilibrante – gelová konzistence dává pocit absorpce, který zklidňuje podráždění a nepohodlí v důsledku nadměrného mazu. Aplikujeme se na suchou pokožku, lehce promasírujeme, necháme působit 10 minut a opláchneme.
Hodnota pH od 3,5 do 4,5 a účinné látky (a to zejména komplexní výtažky z čínských rostlin a hamamelis se stahující a mazotvornou regulací) zachovávají ideální fyziologické podmínky na pokožce hlavy.

- Bagno Riequilibrante – šampon na mastnou pokožku hlavy obsahuje rýžový škrob, který absorbuje přebytek kožního mazu a podporuje mazotvornou regulaci. Tento šampon používaný 2-3 krát týdně pomáhá snížit přecitlivělost mastné pokožky hlavy a následné podráždění. Vlasy zanechává čistými hydratovanými.

3. Pro časté mytí

- Bagno Bioquoidianno – šampon pro denní použití je určen pro velmi časté mytí vlasů, pro lehké mytí vlasů bez vlivu na pokožku hlavy. Obnovuje pH pokožky a činí vlasy lesklé. Jeho nízká hodnota pH pomáhá uzavřít vlasové vlákno a dodává zdravý vzhled i porézním vlasům. Tento šampon pomáhá předcházet přecitlivělost pokožky hlavy, obsahuje sorbitol, který zajišťuje hydrataci. Po tomto šamponu je vždy vhodné použít masku na vlasy.

4. Výrobky pro ošetření vlasů po jejich délce

- Maschera Nutrienergica, maska se sametovou konzistencí vhodná na suché vlasy. Změkčuje a vyživuje vlasy do hloubky a má vysokou rozčesávací schopnost. Naneste na mokré vlasy po mytí šamponem, nechejte pár minut působit a opláchněte. Obsahuje kondicionéry, které dodávají vlasům lesk a ochranu.

- Bouquet 7 Oli je směs olejů, která dodávám vlasům světlo, lesk, usnadňuje zpracování těžko zpracovatelných vlasů po celé jejich délce: elixír světla pro vybledlé konečky vlasů. Olej je vhodný jak na vlasy vlhké před tvarováním účesu, tak na vlasy suché jako finální styling.
Je ideální pro oživení jakéhokoliv typu vlasu a zapečetění šupin vlasového vlákna (rozdvojených konečků), vytváří na vlasu ochranný film.