NOVINKY

arr3201711 Nový akční leták listopad-prosinec 2017   Leták a jeho obsah je určen pro kadeřníky, kadeřnické salony a velkoobchodní partnery. Z... arr3Nový stylingový výrobek AFFIXX Filler Cream 200 mlNový výrobek v řadě AFFIXX 5 FILLER CREAM 200 ml Vyplňující krém na vlasy. Více informací...... arr3201611 I-Care nové pastelové odstínyNové pastelové odstíny barevného kondicionéru I-Care. Více informací...... arr3201605 Link-DLINK-D Pro ochranu a rekonstrukci vlasů během barvení a ostatních chemických úkonů. Více... arr3201503 Novinka SUBLIMIA HAIR DD CREAM 10v1První vlasový DD krém SUBLIMIA. DD znamená Dynamický Denní krém: víceúčelový bezoplachový krém pro...

Produktové značky:

 

Mood

 


Úvod » SUBLIMIA

SUBLIMIA

SUBLIMIA DD CREAM

DD znamená Dynamický Denní krém: je to víceúčelová emulze pro všechny typy vlasů, poskytuje řešení při každodenní úpravě vlasů. 10 výhod v jednom výrobku, snadné a všestranné použití: vlasy zůstávají měkké, lesklé a voňavé.

Použijte před nebo po úpravě účesu, nebo každý den jako finální produkt. Sublimia krásně provoní vlasy, je efektivní, příjemná a jemná díky cenným složkám, kterými jsou : UV filtry, výtažek řasy Klamath, aminokyseliny keratinu, červený čaj, hedvábné proteiny a panthenol.

Řadit podle 
Výrobce