Úvod » PRIMARIA » TRATTAMENTO DERMOTONICO 8x7ml


        

TRATTAMENTO DERMOTONICO 8x7ml

dermotonizační vlasová voda proti padání vlasů pro ženy

 

Číslo produktu: 803090056
Výrobce: Elgon

Podrobné informace

Dermo-tonizační   vlasová   kúra   byla   specificky   vyvinuta   pro   ženskou   vlasovou   pokožku.   Pomáhá   proti zeslabování vlasů a je vhodná především při problémech se sezónním  vypadáváním vlasů. Společné působení použitých účinných složek zajišťuje vlasové pokožce a mazovým žlázkám potřebnou výživu tak, aby se znovu stabilizovaly  zdravé  funkční  podmínky.  Její  komponenty  podporují  reprodukci  buněk  a  metabolickou  aktivitu vlasového  kořínku  při keratinové  syntéze.    Kromě  toho  má  provitamín  B5  vysoký  hydratační  účinek.  Dermo-
tonizační  vlasová  kúra  společně  se  Stimulačním  šamponem  slouží  jako  účinná  prevence  proti  zeslabování  a vypadávání vlasů v těch měsících, ve kterých se tyto problémy nejvíce projevují (konec léta a začátek jara), a to tím, že posiluje metabolickou aktivitu vlasových kořínků.
Doporučujeme nejprve Vám použít: BAGNO STIMOLANTE - stimulační šampon, který působí do hloubky vlasové pokožky a připraví ji tak na prevenční účinek přípravku z ampule.
Použití: naneste na čistou a suchou pokožku hlavy. Poklepávejte pokožku bříšky prstů. Neoplachujte. Intenzívní kúra: aplikujte 20/30 kapek denně po dobu dvou týdnů.
Preventivní kúra: 1 ampule týdně až do vypotřebení celého balení.
Zčervenání  kůže,  které  se  objeví  ihned  po  aplikaci,  se  považuje  za  normální  a  je  způsobeno  stimulačními složkami, které jsou v přípravku obsaženy. Zmizí po cca 30 minutách.

Komentáře

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.